0

Kontakt

  • Wojciech Chebda

    Przedstawiciel Regionalny

    woj. małopolskie, opolskie, śląskie

    tel. kom. 665 787 362, e-mail: wojciech.chebda@alab.com.pl 

  • Adrian Arendt

    Przedstawiciel Regionalny

    woj. łódzkie, świętokrzyskie, dolnośląskie

    tel. kom. 665 787 311, e-mail: adrian.arendt@alab.com.pl

  • Grzegorz Mudel

    Regionalny Kierownik Sprzedaży

    woj. lubelskie, podkarpackie

    tel. kom. 665 787 309, e-mail: grzegorzm@alab.com.pl

     

  • Jerzy Bakunowski

    Dyrektor Handlowy

    woj. mazowieckie

    tel. kom. 665 787 332, e-mail: jerzy.bakunowski@alab.com.pl

  • Katarzyna Zakrzewska

    Regionalny Kierownik Sprzedaży - meble laboratoryjne

    woj. zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie, opolskie, dolnośląskie

    tel. kom. 571 445 209, e-mail: katarzyna.zakrzewska@alab.com.pl

  • Paweł Dąbrowski

    Regionalny Kierownik Sprzedaży

    woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

    tel. kom. 665 787 343, e-mail: pawel.dabrowski@alab.com.pl

  • Paweł Zaremba

    Regionalny Kierownik Sprzedaży

    woj. mazowieckie, podlaskie

    tel. kom. 665 787 317, e-mail: pawelz@alab.com.pl 

     

  • Szymon Borek

    Product Manager - Sprzęt Laboratoryjny

     

    tel. kom. 665 787 314, e-mail: szymon.borek@alab.com.pl

  • Anna Wojtasiak

    Dyrektor ds. Rozwoju Rynku / Koordynacja kontraktów na meble laboratoryjne

    tel. 22 349 60 19, tel. kom. 609 203 203 , e-mail: alab@alab.com.pl

  • Arkadiusz Piechal

    Specjalista ds. dostaw mebli laboratoryjnych

    tel. 22 349 60 15, tel. kom. 665 787 337 , e-mail: arekp@alab.com.pl

  • Lidia Pałdyna

    Specjalista ds. dostaw/zamówień odczynników i plastików laboratoryjnych oraz fakturowanie

    tel. 22 349 60 21, e-mail: lidkap@alab.com.pl

  • Bartosz Jaśkiewicz

    Inżynier Serwisu

    tel. kom. 665787325 , e-mail: bartekj@alab.com.pl; serwis@alab.com.pl

  • Robert Pietrzak

    Inżynier Serwisu

    e-mail: robert.pietrzak@alab.com.pl; serwis@alab.com.pl

  • Michał Komorowski

    Inżynier Serwisu

    tel. 22 349 60 07, tel. kom. 782 993 253 , e-mail: michalk@alab.com.pl

  • Ireneusz Walczuk

    Specjalista ds. instalacji sprzętu

    tel. 22 349 60 20, tel. kom. 665 787 313, e-mail: irekw@alab.com.pl

  • Marcin Goźliński

    Dostawy i magazynowanie

    tel. 22 349 60 22