0

AKTUALNOŚCI

CelVivo dołączył do naszej oferty

ClinoStar ™

ClinoStar to klinostatyczny inkubator CO₂, który umożliwia hodowlę komórek w 3D. Tablet jest używany do kontrolowania temperatury, poziomu CO₂, a każdy z 6 silników klinostat jest kontrolowany (niezależnie) za pomocą intuicyjnego oprogramowania. CO₂ i temperatura w komorze są mieszane przez centralnie umieszczony wentylator, aby zapewnić precyzyjne, jednorodne środowisko wzrostu. Dowiedz się więcej o ClinoStar.

ClinoReactor ™

ClinoReactor to bioreaktor typu „wszystko w jednym”. Przednia ściana komory jest również pokrywą, którą można zatrzasnąć i zdjąć w razie potrzeby, zapewniając pełny dostęp do komory na płytce Petriego. Otwory wentylacyjne w górnej części ClinoReactor zapewniają stały przepływ powietrza nad membraną, umożliwiając równowagę CO2 z mediami wewnątrz komory ogniwa. Może to być przydatne do próbkowania lub dodawania i usuwania dużych konstrukcji.ClinoReactor posiada własny system nawilżania, który minimalizuje ryzyko infekcji i utrzymuje stałą objętość w komorze inkubacyjnej. ClinoReactor ma nóżki, dzięki czemu może stać bez ruchu, co ułatwia wymianę mediów. Wymiana mediów odbywa się przez górną fiolkę i może być wykonana w ciągu kilku minut. Dowiedz się więcej o ClinoReactor.

Jednostka sterująca ClinoStar

ClinoStar jest kontrolowany przez tablet z zainstalowanym oprogramowaniem. Oprogramowanie umożliwia niezależną regulację warunków środowiskowych (CO2, temperatura) dla każdej jednostki ClinoStar. Można także regulować prędkość każdego bioreaktora w zakresie od 1 do 100 obr / min w krokach co 0,1 obr / min (zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara).

 

×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to adrian.arendt@alab.com.pl

×