0

Producent

ALLIANCE Q9 ADVANCED - Zaawansowana platforma do obrazowania chemiluminescencji i fluorescencji

Uvitec

Alliance Q9 Advanced firmy Uvitec to najwyższej klasy system chemiluminescencyjny i do obrazowania spektrum fluorescencyjnego, który może poszczycić się najlepszymi parametrami optycznymi i czułością na rynku. Q9 Advanced jest w pełni zautomatyzowany i gotowy do rozbudowy dzięki technologii plug-n-play.

Czytaj więcej

ALLIANCE Q9 Mini - Półautomatyczna platforma do obrazowania chemiluminescencji i fluorescencji

Uvitec

Alliance Q9 Mini firmy Uvitec to najwyższej klasy system chemiluminescencyjny i do obrazowania spektrum fluorescencyjnego, który może poszczycić się najlepszymi parametrami optycznymi i czułością na rynku. Q9 Mini jest półautomatycznym systemem gotowym do rozbudowy dzięki technologii plug-n-play.

Czytaj więcej

Celloger™ – automatyczny analizator komórek

Curiosis

Curiosis Celloger™ Real-Time Cell History Recorder ma za zadanie wspierać badania związane z biologią komórki. Przeznaczony jest do rejestracji oraz analizy cyklu komórkowego.

Czytaj więcej

Cytometr spektralny SP6800

SONY Biotechnology

SP6800 to pierwszy na rynku cytometr spektralny. Unikatowe rozwiązania konstrukcyjne, dają urządzeniu niespotykane dotąd możliwości zbierania i analizy danych o komórkach. Dzięki algorytmom rozplątującym widma, rozróżnianie fluorochromów nie będzie już więcej problemem. To zupełnie nowy rozdział w całej cytometrii przepływowej.

Czytaj więcej

Cytometr spektralny z autosamplerem SA3800

SONY Biotechnology

SA3800 to drugi w rodzinie cytometr spektralny. Posiada wiele unikatowych rozwiązań wspólnych dla tej grupy urządzeń. Wyposażony w opatentowany 3D autosampler, pozwala na analizę bardzo wielu populacji komórek umieszczonych na płytkach wielodołkowych.

Czytaj więcej

Juli FL – Fluorescencyjny system do obserwacji komórek

NanoEnTek

Urządzenie służy do obserwacjo komórek podczas hodowli. Umożliwia obserwację w świetle białym oraz GFP lub RFP, bez potrzeby pracy w ciemni.

Czytaj więcej

Sorter komórek FX500

SONY Biotechnology

FX500 to cytometr pozwalający na zachowanie unikatowego poziomu czystości podczas procesu sortowania. Przemyślana konstrukcja zapewnia łatwą wymianę wszystkich elementów mających styczność z płynami i próbkami. Możliwość umieszczenia w dedykowanej komorze laminarnej typu Biohazard, gwarantuje bezpieczeństwo operatora oraz sortowanego materiału biologicznego.

Czytaj więcej

Sorter komórek SH800S

SONY Biotechnology

SH800S to wyjątkowy, bardzo kompaktowy sorter. Posiada szereg unikatowych rozwiązań i zapewnia dużą powtarzalność wyników, dzięki wysokiemu poziomowi automatyzacji. To niezbędne narzędzie dla wszystkich badaczy komórek.

Czytaj więcej

System obrazowania i analizy ruchu komórek SONY SI8000

SONY Biotechnology

The Sony SI8000 Live Cell Imaging System quantifies cellular motion in a noninvasive label-free environment. Leveraging Sony expertise and patented imaging technologies, the SI8000 uses high speed video imaging with a unique motion vector analysis algorithm to capture the motion of cells with high temporal and spatial fidelity.

Czytaj więcej