0

Producent

Bioscreen C - czytnik spektrofotometryczny do zastosowań w mikrobiologii

Growth Curves

Bioscreen C jest systemem zaprojektowanym do zautomatyzowania rutynowych zadań z zakresu mikrobiologii. Posiada czuły detektor mierzący mętność, dzięki któremu ta technika jest dokładniejsza od stosowanej w spektorfotometrach.

Czytaj więcej

Multiskan GO - spektrofotometr płytkowo-kuwetowy UV-VIS

Thermo Scientific

Nowoczesne i wszechstronne urządzenie łączące w sobie najlepsze cechy czytnika mikropłytek oraz spektrofotometru kuwetowego UV/Vis. Niezwykle łatwa obsługa, niezawodność w połączeniu z szerokim zakresem odczytywanego spektrum i szybkością czynią z Multiskana GO doskonałe narzędzie do pracy w wielu typach laboratoriów.

Czytaj więcej

Polwater DL2 - Ekonomiczne systemy wody ultraczystej

Polwater

Dejonizatory Polwater serii DL2 łączą w sobie niezawodność działania z najniższymi kosztami eksploatacji. Dodając do tego kompaktowe rozmiary i solidną budowę, otrzymujemy doskonałe urządzenie sprawdzające się we wszystkich typach laboratoriów. Wydajność od 5 do 50 L/h.

Czytaj więcej

Varioskan LUX - modułowy czytnik wielofunkcyjny

Thermo Scientific

Nowoczesne i wszechstronne urządzenie łączące w sobie najlepsze cechy czytnika mikropłytek oraz spektrofotometru UV/Vis. Modułowa budowa umożliwia odczyt Absorbancji, Fluorescencji, Luminescencji, TRF oraz AlfaEssay. Dodatkowo urządzenie daje możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły. Niezwykle łatwa obsługa, niezawodność w połączeniu z szerokim zakresem aplikacji czynią z Varioskana LUX doskonałe narzędzie do pracy w wielu typach laboratoriów.

Czytaj więcej