0

PRODUCENCI

Ten koncern amerykański jest największym na świecie producentem i dostawcą rozwiązań dla laboratoriów. Setki tysięcy najlepszych produktów dają specjalistom z Thermo Scientific dużą swobodę w tworzeniu całych laboratoriów oraz ciągów technologicznych, zgodnie z potrzebami i życzeniami praktycznie każdego klienta.

For over 18 years, Biotools has been offering scientists, technicians and researchers a wide range of molecular biology kits and reagents for the life sciences research and clinical laboratories markets, meeting most of our customers' needs. Our extensive experience and expertise in the PCR technique makes us leaders in the academic, industrial and government research sectors, providing cost effective and practical products.

Producent jednego z najbardziej znanych i utytułowanych czytników mikropłytek wykorzystywanych w mikrobiologii – Bioscreena C. Urządzenie to od ponad 20 lat zadziwia użytkowników i konkurencję wyjątkową niezawodnością, niespotykaną wręcz dokładnością temperatury w płytkach oraz ogromną przepustowością nawet 200 próbek w jednym cyklu badawczym. Łatwy w obsłudze, pewny i godny zaufania, dzięki dokładności budujących go fińskich inżynierów.

Firma InvivoGen jest producentem odczynników do sektora lifescience. InvivoGen jest dostawcą produktów związanych z Tool-like receptors (ligandy), antybiotyków selekcyjnych oraz zestawów do detekcji i eliminacji zakażeń mycoplasmą.

Mirus Bio jest producentem odczynników do transfekcji oraz produktów przeznaczonych do badań w sektorze life science. Firma prowadzi badania na rozwijaniu technologi bez-wirusowego wprowadzania genów w terapiach genowych.

MRC

Molecular Research Center założona przez Piotra Chomczyńskiego, produkuje innowacyjne produkty do izolacji oraz analizy RNA i DNA. Opatentowane techniki ekstrakcji DNA oraz RNA są wykorzystywane na całym świecie.

Nalgene jest marka należącą do grupy Thermo Scientific, która specjalizuje się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych do celów laboratoryjnych. Nalgene posiada szeroka gamę produktów takich jak: słoików, butelki, butelki wirownicze, pojemniki specjalistyczne, probówki, cylindry, zlewki, systemy filtracyjne. Zastosowanie w produkcji wysokiej jakości rożnego rodzaju tworzyw sztucznych sprawia, że produkty Nalgene nadają się do pracy z wieloma substancjami w różnych zakresach temperatur. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Nalgene w dziale "Plastiki Laboratoryjne"

NUNC jest wiodącym na świecie dostawcą plastiku laboratoryjnego do biologii molekularnej, kultur tkankowych, genomiki i immunologii. Posiadane certyfikaty ISO 9001, ISO 13485 i ISO 14001 są dowodem na to, iż troska o jakość produktów stawiana jest w firmie NUNC na pierwszym planie. Marka NUNC jest synonimem, innowacji, najnowszych technologii, jakości i poziomu świadczonych usług. Misją firmy jest osiągnięcie pełnej satysfakcji klientów, poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów, począwszy od etapu projektowania na dostawie i obsłudze klienta skończywszy.

Nüve jest największym producentem sprzętu laboratoryjnego w Turcji z ponad 40-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w wielu państwach świata. Stale rozwijana oferta obejmuje sprzęt laboratoryjny tj. m.in. cieplarki, suszarki, wirówki, komory laminarne, autoklawy i łaźnie wodne. Przystępna cena przy zachowaniu jakości to duże argumenty tego producenta.

Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych „POLON – POZNAŃ” Sp. z o.o. produkuje wysokiej jakości meble i urządzenia laboratoryjne, dąży do utrzymania znaczącej pozycji na rynku oraz zachowania pozycji partnera godnego zaufania poprzez doskonalenie w zarządzaniu oraz konkurencyjne zaspokajanie potrzeb klientów w sposób nowoczesny, bezpieczny, ekonomiczny i czysty ekologicznie.

Jeden z najlepszych specjalistów z Wielkiej Brytanii w budowaniu komór manipulacyjnych z kontrolowanymi warunkami temperatury, wilgotności i składu atmosfery do: trudnych i wymagających hodowli beztlenowców i mikroaerofili, hodowli i badań w warunkach ograniczonej ilości tlenu (hipoksji), prac nad komórkami macierzystymi i zapłodnień In vitro. Komory mogą być wyposażone w filtrację HEPA, moduł do sterowania i monitorowania składu powietrza w przestrzeni roboczej a także zapewniają możliwość wstawienia do ich wnętrza innych urządzeń laboratoryjnych, w tym mikroskopów.

Sterilin należący do grupy Thermo Scientific, jest dostawcą szerokiej gamy, wysokiej jakości materiałów zużywalnych dla sektora lifescience. W ofercie firmy możemy znaleźć m.in różnego rodzaju szalki hodowlane, pojemniki do przechowywania próbek, pipety serologiczne oraz płytki wielodołkowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta do działu "Plastiki laboratoryjne"

Ten koncern amerykański jest największym na świecie producentem i dostawcą rozwiązań dla laboratoriów. Setki tysięcy najlepszych produktów dają specjalistom z Thermo Scientific dużą swobodę w tworzeniu całych laboratoriów oraz ciągów technologicznych, zgodnie z potrzebami i życzeniami praktycznie każdego klienta. Brak kompromisów w zakresie jakości materiałów oraz nowoczesne technologie, są od dawna wyznacznikiem tej marki.

UVitec – Brtyjska firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości systemów przeznaczonych do dokumentacji żeli.

× Available from 08:00 to 16:00