Producenci

A&A Biotechnology
A&A Biotechnology

A&A Biotechnology jest polską firmą biotechnologiczną, która opracowuje i wytwarza innowacyjne produkty dla branży life science. Oferta obejmuje zestawy do izolacji DNA i RNA, PCR i odczynniki do odwrotnej transkrypcji, odczynniki do klonowania i transformacji oraz odczynniki i usługi do biologii molekularnej.

Oferta
Accumax
Accumax

Accumax jest jednym z największych światowych producentów produktów do transportu płynów. Produkuje rocznie około 200 000 pipet i obsługuje klientów w ponad 130 krajach na całym świecie. Ekskluzywny koszyk produktów Accumax obejmuje pipety i kontrolery do pipet, dozowniki na butelki, końcówki, probówki i materiały eksploatacyjne do PCR.

Oferta
AFI
AFI

AFI Groups jest francuskim producentem wirówek laboratoryjnych o pojemności od 0,6 l do 12 l, charakteryzujących się wysoką wydajnością, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Oferta
APTACA
APTACA

APTACA to włoska firma od 40 lat tworząca produkty jednorazowego i wielokrotnego użytku dla laboratoriów analitycznych, szpitali, instytutów badawczych oraz przemysłu farmaceutycznego i chemicznego.

Oferta
Baker Ruskinn
Baker Ruskinn

Baker Ruskinn jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji komór manipulacyjnych z kontrolowanymi warunkami temperatury, wilgotności i składu atmosfery do: trudnych i wymagających hodowli beztlenowców i mikroaerofili; hodowli i badań w warunkach ograniczonej ilości tlenu (hipoksji); prac nad komórkami macierzystymi i zapłodnień In vitro.

Oferta
BIOBASE
BIOBASE

Grupa BIOBASE założona w 1999 roku jest przedsiębiorstwem high-tech skupiającym się na rozwoju, produkcji i zarządzaniu sprzętem naukowym oraz urządzeniami i odczynnikami do diagnostyki in vitro (IVD).

Oferta
Biochrom
Biochrom

Biochrom Ltd. jest wiodącym producentem przyrządów naukowych z ponad 40-letnim doświadczeniem. Grupa Biochrom składa się z pięciu dobrze znanych marek instrumentów obejmujących spektroskopię UV/Vis, oprzyrządowanie mikropłytkowe i analizę aminokwasów.

Oferta
BioSenseSolutions
BioSenseSolutions

BioSense Solutions zapewnia innowacyjne i opłacalne rozwiązania do monitorowania i analizy wzrostu drobnoustrojów. System obrazowania oCelloScope, umożliwia przeprowadzanie superczułego, wysokoprzepustowego monitorowania w czasie rzeczywistym bakterii, drożdży, pleśni i grzybów strzępkowych.

Oferta
BIOSIGMA
BIOSIGMA

Biosigma - włoska firma od 1988 roku zajmująca się produkcją i dystrybucją jednorazowych artykułów plastikowych dla biotechnologii, badań naukowych, chemii klinicznej i laboratoriów farmaceutycznych. Produkty Biosigma posiadają oznaczenie CE zgodnie z dyrektywą 98/79 /EC dotyczącą wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro.

Oferta
Biotools
Biotools

Biotools B&M Labs, S.A. to hiszpańska firma biotechnologiczna o globalnym zasięgu. Od momentu powstania w 1996 roku, Biotools jest jedną z wiodących i odnoszących największe sukcesy firm w opracowywaniu odczynników i zestawów do biologii molekularnej do wykrywania patogenów.

Oferta
CELVIVO
CELVIVO

CelVivo to firma biotechnologiczna, która opracowała technologię hodowli komórek 3D naśladującą wydajność in vivo.

Oferta
CleanAir by Baker
CleanAir by Baker

CleanAir firmy Baker koncentruje się na dostarczaniu szeregu biologicznych stanowisk roboczych i rozwiązań z przepływem laminarnym. Optymalnie opracowany pod kątem wydajności, bezpieczeństwa i ochrony użytkownika, jego pracy i środowiska.

Oferta
Consort
Consort

W dziedzinie biologii molekularnej oferuje szeroką gamę urządzeń do elektroforezy, takich jak zasilacze wysokonapięciowe, aparaty poziome i pionowe, sekwensery DNA, jednostki do blottingu, stoły UV i system fotodokumentacji.

Oferta
CTSV
CTSV

CTSV są ekspertami w rozwoju innowacyjnych urządzeń - systemów do przygotowania próbek do różnego rodzaju analiz z wielu dziedzin nauki, biologii, chemii. Obsługują rynki laboratoryjne całym świecie.

Oferta
ECOSAFE
ECOSAFE

ECOSAFE jest szwajcarskim dostawcą produktów bezpieczeństwa, który od 50 lat oferuje najszerszą gamę produktów, od przechowywania (z szafami bezpieczeństwa) po stosowanie chemikaliów (z bezkanałowymi dygestoriami).

Oferta
Flow Robotics
Flow Robotics

Flow Robotics tworzy dla użytkownika elastyczne i przyjazne roboty, które zastępują czasochłonne i powtarzalne zadania związane z pipetowaniem ręcznym. Dzięki nim użytkownik otrzymuje spójne wyniki i czas na pracę naukową. Urządzenia sterowane są za pomocą przeglądarki internetowej dzięki czemu nie jest wymagana instalacja ani żadne oprogramowanie.

Oferta
Hettich Benelux
Hettich Benelux

Hettich Benelux dostarcza standardowe wyposażenie laboratoryjne. Specjalizuje się także w projektowaniu, produkcji, instalacji i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych na całym świecie.

Oferta
IBA Lifescience
IBA Lifescience

IBA Lifescience od ponad 20 lat opracowuje wysokowydajne narzędzia badawcze do izolacji białek i komórek w oparciu o swoją zastrzeżoną technologię Strep-tag®. Dzięki ogólnoświatowej sieci dystrybutorów produkty IBA Lifescience są dostępne w ponad 40 krajach na 5 kontynentach.

Oferta
InvivoGen
InvivoGen

Firma InvivoGen jest producentem odczynników do sektora Life Science. InvivoGen jest dostawcą produktów związanych z Tool-like receptors (ligandy), antybiotyków selekcyjnych oraz zestawów do detekcji i eliminacji zakażeń mycoplasmą.

Oferta
LIEBHERR
LIEBHERR

Liebherr, to producent m.in. wysokiej klasy sprzętu chłodniczego charakteryzującego się dynamicznym układem chłodzenia oraz wyjątkowo szerokim zakresem temperatur. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, profesjonalne szafy i witryny chłodnicze marki Liebherr spełniają wszelkie oczekiwania branży laboratoryjnej.

Oferta
Mirus Bio
Mirus Bio

Mirus Bio LLC to firma zajmująca się naukami przyrodniczymi, która koncentruje się na odkrywaniu, rozwijaniu i komercjalizacji innowacyjnych technologii i produktów opartych na kwasach nukleinowych. Mirus R&D w unikalny sposób integruje dostarczanie kwasów nukleinowych i odczynników chemicznych tworząc bazę dla nowych odczynników badawczych.

Oferta
MRC Molecular Research Center
MRC Molecular Research Center

Molecular Research Center założona przez Piotra Chomczyńskiego, produkuje innowacyjne produkty do izolacji oraz analizy RNA i DNA. Jest to korporacja „prowadzona przez naukowców dla naukowców”, której opatentowane techniki ekstrakcji DNA oraz RNA wykorzystywane są na całym świecie.

Oferta
NALGENE
NALGENE

Nalgene to znana na całym świecie amerykańska marka (należąca do Thermo Scientific) wysokiej jakości artykułów laboratoryjnych z tworzyw sztucznych. Materiały Nalgene zaprojektowano tak, aby były niezwykle trwałe i zapewniały najlepszą jakość.

Oferta
NanoEntek
NanoEntek

Pionier w dziedzinie POCT, który jest właścicielem technologii do opracowywania i produkowania najlepszych na świecie chipów mikroprzepływowych. NanoEntek wprowadził na rynek pierwszy na świecie zautomatyzowany licznik komórek, Countess, rewolucjonizując wygodę użytkownika w testowaniu komórek.

Oferta
NEUATION TECHNOLOGIES
NEUATION TECHNOLOGIES

Neuation Technologies Ltd. jest spółką stowarzyszoną Accumax Lab Devices Ltd., jednego z najszybciej rozwijających się producentów urządzeń do transportu cieczy na świecie. Neuation zajmuje się produkcją wysokiej jakości urządzeń do transportu cieczy, wykorzystując proces User Centric Design. Neuation opracowała bogaty w funkcje, wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny, taki jak wirówki, wytrząsarki i mieszadła, aby sprostać największym wymaganiom laboratoriów badawczych

Oferta
NUNC
NUNC

NUNC to marka należąca do Thermo Scientific. Tworzy wysokiej jakości rozwiązania z tworzyw sztucznych przeznaczonych specjalnie do hodowli komórkowych.

Oferta
NÜVE
NÜVE

Założona w 1968 roku firma NÜVE jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się producentów oprzyrządowania laboratoryjnego do sterylizacji, ze stale powiększającym się asortymentem produktów.

Oferta
Oy Growth Curves Ab
Oy Growth Curves Ab

Oy Growth Curves Ab Ltd - producent jednego z najbardziej znanych i utytułowanych czytników mikropłytek wykorzystywanych w mikrobiologii – Bioscreen C.

Oferta
Polon Poznań
Polon Poznań

Polon Poznań projektuje i produkuje specjalistyczne systemy mebli laboratoryjnych i urządzeń takich jak dygestoria, dygestoria przeciwwybuchowe, komory laminarne i inne.

Oferta
Polwater
Polwater

Polwater od ponad 20 lat jest liderem jakości i innowacyjności w produkcji laboratoryjnych dejonizatorów i demineralizatorów wody.

Oferta
RADWAG
RADWAG

Największy producent wag elektronicznych w Polsce i jeden z czołowych na świecie. W swojej ofercie posiada m.in. wagi laboratoryjne, przemysłowe, do stref Ex, medyczne, kontrolne, KTP i automatyczne, moduły wagowe, komparatory masy, robotyczne i automatyczne systemy wagowe, stoły wagowe.

Oferta
Standard BioTools
Standard BioTools

Standard BioTools (do niedawna Fluidigm) odpowiada na najważniejsze potrzeby w badaniach translacyjnych i klinicznych, w tym raka, immunologii i immunoterapii. Wykorzystując opatentowane systemy mikroprzepływowe oraz technologię CyTOF, stworzył innowacyjne rozwiązania do badań genomowych i proteomicznych, a także unikalną cytometrię mas i multipleksowe obrazowanie tkanek IMC.

Oferta
Thermo Scientific
Thermo Scientific

Thermo Scientific jest wiodącą marką Thermo Fisher Scientific Inc. światowego lidera w obsłudze nauki. Technologie Thermo Scientific przyspieszają wyniki i zwiększają produktywność bez względu na to jakie jest Twoje wyzwanie analityczne czy laboratoryjne.

Oferta
TotalLab
TotalLab

TotalLab to wiodąca w branży firma zajmująca się oprogramowaniem do analizy obrazów z dziedziny nauk przyrodniczych. Projektuje oprogramowanie specyficzne dla danej techniki w celu lepszego wglądu, obsługi i odkrywania danych z dziedziny nauk przyrodniczych.

Oferta
UVITEC
UVITEC

Uvitec Ltd to wiodący brytyjski producent systemów obrazowania i oprogramowania do biologii molekularnej. Specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu genomiki i proteomiki, projektując zaawansowane urządzenia do obrazowania dokumentacji żelowej do zastosowań w zakresie chemiluminescencji, fluorescencji i bioluminescencji.

Oferta
Zeiss
Zeiss

ZEISS jest wiodącym międzynarodowym przedsiębiorstwem technologicznym działającym w dziedzinie optyki i optoelektroniki. W swojej ofercie ma między innymi wysokiej klasy mikroskopy laboratoryjne.

Oferta