0

PRODUCENCI

APTACA od 40 lat tworzy produkty jednorazowego i wielokrotnego użytku dla laboratoriów analitycznych, szpitali, instytutów badawczych oraz przemysłu farmaceutycznego i chemicznego. Wszystkie produkty APTACA są projektowane, testowane i produkowane wewnętrznie z materiałów wysokiej jakości, zgodnie z najostrzejszymi normami.

Jeden z najlepszych specjalistów z Wielkiej Brytanii w budowaniu komór manipulacyjnych z kontrolowanymi warunkami temperatury, wilgotności i składu atmosfery do: trudnych i wymagających hodowli beztlenowców i mikroaerofili, hodowli i badań w warunkach ograniczonej ilości tlenu (hipoksji), prac nad komórkami macierzystymi i zapłodnień In vitro. Komory mogą być wyposażone w filtrację HEPA, moduł do sterowania i monitorowania składu powietrza w przestrzeni roboczej a także zapewniają możliwość wstawienia do ich wnętrza innych urządzeń laboratoryjnych, w tym mikroskopów.

Ten koncern amerykański jest największym na świecie producentem i dostawcą rozwiązań dla laboratoriów. Setki tysięcy najlepszych produktów dają specjalistom z Thermo Scientific dużą swobodę w tworzeniu całych laboratoriów oraz ciągów technologicznych, zgodnie z potrzebami i życzeniami praktycznie każdego klienta.

Producent jednego z najbardziej znanych i utytułowanych czytników mikropłytek wykorzystywanych w mikrobiologii – Bioscreena C. Urządzenie to od ponad 20 lat zadziwia użytkowników i konkurencję wyjątkową niezawodnością, niespotykaną wręcz dokładnością temperatury w płytkach oraz ogromną przepustowością nawet 200 próbek w jednym cyklu badawczym. Łatwy w obsłudze, pewny i godny zaufania, dzięki dokładności budujących go fińskich inżynierów.

Rozwiązania BioSense Solutions upraszczają monitorowanie mikrobiologiczne. BioSense Solutions zapewnia innowacyjne i opłacalne rozwiązania do monitorowania i analizowania wzrostu drobnoustrojów. Zautomatyzowany system obrazowania w jasnym polu oCelloScope, umożliwia mikrobiologom bardzo czułe monitorowanie bakterii, drożdży, pleśni i grzybów strzępkowych w czasie rzeczywistym. Dzięki oprogramowaniu UniExplorer dołączonemu do oCelloScope można wykonywać zautomatyzowane testy wrażliwości na środki przeciwdrobnoustrojowe (AST) i oznaczanie MIC, monitorować wzrost/hamowanie komórek, a także analizę morfologii drobnoustrojów. Wszystko to odbywa się automatycznie, bez znakowania.

Od 1988 Biosigma SpA zajmuje się produkcją i dystrybucją jednorazowych artykułów plastikowych dla biotechnologii, badań naukowych, chemii klinicznej i laboratoriów farmaceutycznych. Każdy klient może liczyć na doskonale zorganizowaną strukturę posiadającą certyfikaty ISO 13485, UNI ISO 14001 i UNI ISO 45001, zdolną do dostosowania produktów i usług biotechnologicznych do ciągłych wymagań rynku. Produkty Biosigma posiadają oznaczenie CE zgodnie z dyrektywą 98/79 / WE dotyczącą wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro.

For over 18 years, Biotools has been offering scientists, technicians and researchers a wide range of molecular biology kits and reagents for the life sciences research and clinical laboratories markets, meeting most of our customers' needs. Our extensive experience and expertise in the PCR technique makes us leaders in the academic, industrial and government research sectors, providing cost effective and practical products.

CleanAir firmy Baker koncentruje się na dostarczaniu szeregu biologicznych stanowisk roboczych i rozwiązań z przepływem laminarnym. Optymalnie opracowany pod kątem wydajności, bezpieczeństwa i ochrony użytkownika, jego pracy i środowiska.

Curiosis to innowacyjna firma biotechnologiczna, która dostarcza zintegrowane rozwiązania w dziedzinie nauk przyrodniczych, szczególnie tych związanych z biologią komórki.

Flow Robotics tworzy dla użytkownika elastyczne i przyjazne roboty, które zastępują czasochłonne i powtarzalne zadania związane z pipetowaniem ręcznym. Dzięki nim użytkownik otrzymuje spójne wyniki i czas na pracę naukową. Urządzenia sterowane są za pomocą przeglądarki internetowej dzięki czemu nie jest wymagana instalacja ani żadne oprogramowanie.

Improving life. It’s what drives us each day. At Fluidigm, we empower our customers to reveal meaningful insights in health and disease, efficiently identify actionable markers to inform life decisions and accelerate the development of more effective therapies. We focus on the most pressing needs in translational and clinical research, including cancer, immunology and immunotherapy. Harnessing proprietary CyTOF® and microfluidics capabilities, we provide an unprecedented view into health and disease through our unique combination of innovative mass cytometry, tissue imaging and genomics solutions.

Firma InvivoGen jest producentem odczynników do sektora lifescience. InvivoGen jest dostawcą produktów związanych z Tool-like receptors (ligandy), antybiotyków selekcyjnych oraz zestawów do detekcji i eliminacji zakażeń mycoplasmą.

Liebherr, jako wiodący producent wysokiej klasy sprzętu chłodniczego, stworzył szeroką gamę atrakcyjnych urządzeń przeznaczonych do zastosowań komercyjnych. Profesjonalne szafy chłodnicze marki Liebherr wyróżniają się niezawodnością, precyzją wykonania i nowoczesnym designem. Charakteryzują się także dynamicznym układem chłodzenia oraz wyjątkowo szerokim zakresem temperatur. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, profesjonalne szafy i witryny chłodnicze marki Liebherr spełniają wszelkie oczekiwania branży laboratoryjnej.

Mirus Bio jest producentem odczynników do transfekcji oraz produktów przeznaczonych do badań w sektorze life science. Firma prowadzi badania na rozwijaniu technologi bez-wirusowego wprowadzania genów w terapiach genowych.

MRC

Molecular Research Center założona przez Piotra Chomczyńskiego, produkuje innowacyjne produkty do izolacji oraz analizy RNA i DNA. Jest to korporacja „prowadzona przez naukowców dla naukowców”, której opatentowane techniki ekstrakcji DNA oraz RNA wykorzystywane są na całym świecie.

Nalgene jest marka należącą do grupy Thermo Scientific, która specjalizuje się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych do celów laboratoryjnych. Nalgene posiada szeroka gamę produktów takich jak: słoików, butelki, butelki wirownicze, pojemniki specjalistyczne, probówki, cylindry, zlewki, systemy filtracyjne. Zastosowanie w produkcji wysokiej jakości rożnego rodzaju tworzyw sztucznych sprawia, że produkty Nalgene nadają się do pracy z wieloma substancjami w różnych zakresach temperatur. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Nalgene w dziale "Plastiki Laboratoryjne"

NanoEnTek has key technology of nano scale Bio-MEMS that organizationally combined microelectromechanical system(MEMS) and biotechnology called technology of 21st century. Based on the technology, we are expanding business to life science experiment equipment, medical in-vitro diagnostic device, and related solution development. There are about 100 patents of nano convergence technology that were applied and registered. Especially, one of our company’s key platforms is lab-on-a-chip, and it is a next generation technology that will contribute in medicine and life science areas.

Neuation TechnologiesPvt. Ltd. is an associated company of Accumax Lab Devices Pvt. Ltd., one of the fastest growing manufacturers of liquid handling equipment in the world. Led and managed by a competent R & D team, we follow a user-centric design and development process to come up with a wide range of exceptional lab equipment. By using our competencies, we invest heavily in a comprehensive understanding of the requirements of the users. Our products are built on rigorous research and feedback that help us to design and to offer unmatched performance

NUNC jest wiodącym na świecie dostawcą plastiku laboratoryjnego do biologii molekularnej, kultur tkankowych, genomiki i immunologii. Posiadane certyfikaty ISO 9001, ISO 13485 i ISO 14001 są dowodem na to, iż troska o jakość produktów stawiana jest w firmie NUNC na pierwszym planie. Marka NUNC jest synonimem, innowacji, najnowszych technologii, jakości i poziomu świadczonych usług. Misją firmy jest osiągnięcie pełnej satysfakcji klientów, poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów, począwszy od etapu projektowania na dostawie i obsłudze klienta skończywszy.

Nüve jest największym producentem sprzętu laboratoryjnego w Turcji z ponad 40-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w wielu państwach świata. Stale rozwijana oferta obejmuje sprzęt laboratoryjny tj. m.in. cieplarki, suszarki, wirówki, komory laminarne, autoklawy i łaźnie wodne. Przystępna cena przy zachowaniu jakości to duże argumenty tego producenta.

Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych „POLON – POZNAŃ” Sp. z o.o. produkuje wysokiej jakości meble i urządzenia laboratoryjne, dąży do utrzymania znaczącej pozycji na rynku oraz zachowania pozycji partnera godnego zaufania poprzez doskonalenie w zarządzaniu oraz konkurencyjne zaspokajanie potrzeb klientów w sposób nowoczesny, bezpieczny, ekonomiczny i czysty ekologicznie.

Sterilin należący do grupy Thermo Scientific, jest dostawcą szerokiej gamy, wysokiej jakości materiałów zużywalnych dla sektora lifescience. W ofercie firmy możemy znaleźć m.in różnego rodzaju szalki hodowlane, pojemniki do przechowywania próbek, pipety serologiczne oraz płytki wielodołkowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta do działu "Plastiki laboratoryjne"

Syntec International specjalizuje się w produktach i instrumentach do przygotowywania próbek do cytometrii przepływowej, kultur tkankowych, testów żywności, w tym analizy TSE, analizy pozostałości leków i badań mikrobiologicznych żywności.

Ten koncern amerykański jest największym na świecie producentem i dostawcą rozwiązań dla laboratoriów. Setki tysięcy najlepszych produktów dają specjalistom z Thermo Scientific dużą swobodę w tworzeniu całych laboratoriów oraz ciągów technologicznych, zgodnie z potrzebami i życzeniami praktycznie każdego klienta. Brak kompromisów w zakresie jakości materiałów oraz nowoczesne technologie, są od dawna wyznacznikiem tej marki.

UVitec – Brtyjska firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości systemów przeznaczonych do dokumentacji żeli.

×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to adrian.arendt@alab.com.pl

×